O czym jest ten Blog....


Dzień z życia wiolonczelistki. Blog prywatny.Menu


Strona Główna zawiera najnowszy post, kilka wcześniejszych postów, krótką informację o mnie, Follow with me, mój wybór miesiąca. (o poszczególnych sekcjach możesz poczytać w dalszej części posta).


O mnie Tu znajdziesz informacje o autorze bloga.


Blog Wszystkie zamieszczone przez mnie posty znajdują się w tej sekcji, ułożone chronologicznie od najnowszych do najstarszych.


Kontakt


Odnośniki Social Media Znajdują się tu odnośniki do mojego Fan page na Facebooku oraz do kanału na Youtube
Najnowszy Post


W tej sekcji znajdziesz najnowszy mój post. Dzięki temu zawsze jesteś na bieżąco i nic nie przegapisz :)


Lewa Strona


Ta część zawiera szybki dostęp do mich postów na blogu, które są uszeregowanie chronologiczne od najnowszych do najstarszych.


O mnie


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kto jest autorem tego bloga, zaglądnij do sekcji "o mnie".

Przeczytasz tu informacje o moim wykształceniu oraz doświadczeniu zawodowym.


Follow with me


W tej sekcji znajdziesz linki do Polskich i zagranicznych orkiestr, oper, baletów, Instytucji Kultury, które prowadzą transmisje na żywo lub w krótkim okresie czasu udostępniają dostęp do nagrań w internecie.


Mój wybór miesiąc


W tej sekcji znajdziesz polecany przez mnie kanał, blog, publikacje etc. wydany przez Państwową lub prywatną Instytucje Kultury. Polecam powracanie do tej sekcji w wolnej chwili, wybrane propozycje są zazwyczaj cyklem filmów, postów, artykułów.Notatka:


Historie zamieszczone na tym Blogu zawierają zmienione imiona, nazwy miejsc, oraz pomieszane historie i prezentacje wydarzeń.