Stanisław Moniuszko. Zaginiona Partytura - Gra interaktywna.


Tym razem mam dla Was coś zabawnego :)


Bawmy się i uczmy!

Zaginiona partytura Moniuszki - inspirująca gra dla dzieci i młodzieży.

(Tekst w całości pochodzi ze strony www.moniuszko200.pl)


" Zaginiona partytura Moniuszki - bezpłatna gra przygodowa dla dzieci i młodzieży na urządzenia mobilne Pomóż Stanisławowi Moniuszce i pośród zagadek muzycznych i przygód znajdź zaginione karty partytury. Czy jesteś gotowy zmierzyć się z agentami caratu i pomóc przetrwać polskiej kulturze w latach zaborów? Zapraszamy do przygody i poszukiwania elementów utworów Stanisława Moniuszki rozsianych po Europie czasów zaborów.

Zaginiona partytura Moniuszki to inspirująca gra dla dzieci i młodzieży przybliżająca postać tego wielkiego kompozytora i twórcy wybitnych arcydzieł muzycznych. Gra powstała w ramach obchodów 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki i zawarte w niej zagadki związane są z życiem tego wielkiego twórcy. Gra jest dostępna do pobrania ze strony https://partyturamoniuszki.pl/ na systemy Android i iOS. Zachęcamy do testowania! "
Polecam Serdecznie! - gra jest ciekawa również dla dorosłych!

Zachęcam więc Was wszystkich, by spróbować sił !Więcej zabaw, quizów muzycznych na Blogu dostępnych: TUTAJOstatnie Posty z inspiracją muzycznych zabaw dla dzieci:


Przedstawienie "Dziadek do Orzechów"


"Bajki Moniuszkowskie"- cykl dla najmłodszych


Humor w Muzyce - L. Bernstein opowiada...